wtorek, 29 stycznia 2013

O dojrzewaniu :)

Jak wiadomo, w przyrodzie na każdym kroku zachodzą procesy dojrzewania. Dojrzewa, człowiek, ser i pomidor, ale dla mnie chwilowo najważniejszy jest dojrzewający pomysł. Moja głowa pełna jest takowych, aż się dziwię, że jeszcze nie wybuchła, pewnie tylko dzięki równie imponującej sklerozie :) gdyż co najmniej 3/4 pomysłów zostaje zapomnianych :) tylko dzięki temu jakoś jeszcze funkcjonuje :) 
Ale wracając do tematu, długo dojrzewał we mnie pomysł "literkowy". Bo jak to tak może być, że wszyscy mają literki, a ja nie mam?! :) Długo kombinowałam jakby tu tanim kosztem zmajstrować sobie własną literkę, gdy nagle mój pomysł dojrzał i stał się ciałem, no w każdym razie tekturą. Efekty nie sa może powalające, ale wybaczcie to pierwsze próby :)
Żeby nie było łyso, literki zostały sfotografowane w moim ogródku :) Jak widać na zdjęciach, już nie mogę doczekać się wiosny :)

Aha, a tak po za tym nauczyłam się także wyplatać koszyk, to ten w którym rosną krokusy :) Nie uwierzycie, ale jest z gazet :) To wszystko dzięki Ani zobaczcie koniecznie jakie robi cuda :)

Nie wiem czy to widać, ale kocham kwiatki, nie mogę się na nie napatrzeć! A lada dzień rozkwitną kolejne :)
Ściskam wiosennie Karolina :)

5 komentarzy:

  1. Zdjęcia piękne!!! I to w środku zimy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trochę pobuszowałam na twoim blogu, ależ Ty jesteś kreatywna i pomysłowa! Wow jestem pod wrażeniem. BRAWO!!!

    OdpowiedzUsuń